LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXD100-3150SW
LXD100-3150SW
5S-LXD100-3150SW
LXD100-3150SW
LED DRIVER CC AC/DC 19-32V 3.15A
Product Description
| Series: | LXD100 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 19 ~ 32 V |
| Current - Output (Max): | 3.15A |
| Power (Watts): | 100W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |