LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC96-4000SW
LXC96-4000SW
5S-LXC96-4000SW
LXC96-4000SW
LED DRIVER CC AC/DC 12-24V 4A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 12 ~ 24 V |
| Current - Output (Max): | 4A |
| Power (Watts): | 96W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |