LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC96-2450SW
LXC96-2450SW
5S-LXC96-2450SW
LXC96-2450SW
LED DRIVER CC AC/DC 19-39.1V
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 19 ~ 39.1 V |
| Current - Output (Max): | 2.45A |
| Power (Watts): | 96W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |