LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC96-1050SW
LXC96-1050SW
5S-LXC96-1050SW
LXC96-1050SW
LED DRIVER CC AC/DC 42-92V 1.05A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 42 ~ 92 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 96W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |