LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC85-2000SW
LXC85-2000SW
5S-LXC85-2000SW
LXC85-2000SW
LED DRIVER CC AC/DC 22-43V 2A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 22 ~ 43 V |
| Current - Output (Max): | 2A |
| Power (Watts): | 85W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |