LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC85-0450SW
LXC85-0450SW
5S-LXC85-0450SW
LXC85-0450SW
LED DRIVER CC AC/DC 95-189V
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 95 ~ 189 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 85W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |