LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC75-3750SW
LXC75-3750SW
5S-LXC75-3750SW
LXC75-3750SW
LED DRIVER CC AC/DC 10-20V 3.75A
Product Description
| Series: | LXC75 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 10 ~ 20 V |
| Current - Output (Max): | 3.75A |
| Power (Watts): | 75W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |