LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC75-2100SW
LXC75-2100SW
5S-LXC75-2100SW
LXC75-2100SW
LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 2.1A
Product Description
| Series: | LXC75 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 18 ~ 36 V |
| Current - Output (Max): | 2.1A |
| Power (Watts): | 75W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |