LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC60-2300SW
LXC60-2300SW
5S-LXC60-2300SW
LXC60-2300SW
LED DRIVER CC AC/DC 13-27V 2.3A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 13 ~ 27 V |
| Current - Output (Max): | 2.3A |
| Power (Watts): | 60W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |