LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC52-1400SW
LXC52-1400SW
5S-LXC52-1400SW
LXC52-1400SW
LED DRIVER CC AC/DC 19-37V 1.4A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 19 ~ 37 V |
| Current - Output (Max): | 1.4A |
| Power (Watts): | 52W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |