LXC50-3330S
5S-LXC50-3330S
LXC50-3330S
LED DRIVER CC AC/DC 5-15V 3.33A
Product Description
Series:LXC50
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):264VAC
Voltage - Output:5 ~ 15 V
Current - Output (Max):3.33A
Power (Watts):50W
Voltage - Isolation:3kV (3000V)