LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC50-2800S
LXC50-2800S
5S-LXC50-2800S
LXC50-2800S
LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 2.8A
Product Description
| Series: | LXC50 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 6 ~ 18 V |
| Current - Output (Max): | 2.8A |
| Power (Watts): | 50W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |