LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC50-1750S
LXC50-1750S
5S-LXC50-1750S
LXC50-1750S
LED DRIVER CC AC/DC 9-29V 1.75A
Product Description
| Series: | LXC50 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 9 ~ 29 V |
| Current - Output (Max): | 1.75A |
| Power (Watts): | 50W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |