LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC40-2220SW
LXC40-2220SW
5S-LXC40-2220SW
LXC40-2220SW
LED DRIVER CC AC/DC 6-16V 2.22A
Product Description
| Series: | LXC40 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 6 ~ 16 V |
| Current - Output (Max): | 2.22A |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |