LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC40-0450SW
LXC40-0450SW
5S-LXC40-0450SW
LXC40-0450SW
LED DRIVER CC AC/DC 30-89V 450MA
Product Description
| Series: | LXC40 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 30 ~ 89 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |