LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC36-1050SW
LXC36-1050SW
5S-LXC36-1050SW
LXC36-1050SW
LED DRIVER CC AC/DC 18-35V 1.05A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 18 ~ 35 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 36W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |