LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC36-0350SW
LXC36-0350SW
5S-LXC36-0350SW
LXC36-0350SW
LED DRIVER CC AC/DC 52-102V
Product Description
| Series: | LXC36 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 52 ~ 102 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 36W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |