LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC30-2500S
LXC30-2500S
5S-LXC30-2500S
LXC30-2500S
LED DRIVER CC AC/DC 7-12V 2.5A
Product Description
| Series: | LXC30 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 7 ~ 12 V |
| Current - Output (Max): | 2.5A |
| Power (Watts): | 30W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |