LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC26-0450SW
LXC26-0450SW
5S-LXC26-0450SW
LXC26-0450SW
LED DRIVER CC AC/DC 29-58V 450MA
Product Description
| Series: | LXC26 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 29 ~ 58 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 26W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |