LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC200-4900SW
LXC200-4900SW
5S-LXC200-4900SW
LXC200-4900SW
LED DRIVER CC AC/DC 24-40V 4.9A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 24 ~ 40 V |
| Current - Output (Max): | 4.9A |
| Power (Watts): | 200W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |