LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC200-2800SW
LXC200-2800SW
5S-LXC200-2800SW
LXC200-2800SW
LED DRIVER CC AC/DC 42-71V 2.8A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 42 ~ 71 V |
| Current - Output (Max): | 2.8A |
| Power (Watts): | 200W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |