LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC200-1400SW
LXC200-1400SW
5S-LXC200-1400SW
LXC200-1400SW
LED DRIVER CC AC/DC 85-142V 1.4A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 85 ~ 142 V |
| Current - Output (Max): | 1.4A |
| Power (Watts): | 200W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |