LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC200-0450SW
LXC200-0450SW
5S-LXC200-0450SW
LXC200-0450SW
LED DRIVER CC AC/DC 267-445V
Product Description
| Series: | LXC200 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 267 ~ 445 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 200W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |