LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC150-4200SW
LXC150-4200SW
5S-LXC150-4200SW
LXC150-4200SW
LED DRIVER CC AC/DC 21-35V 4.2A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 21 ~ 35 V |
| Current - Output (Max): | 4.2A |
| Power (Watts): | 150W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |