LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC150-3500SW
LXC150-3500SW
5S-LXC150-3500SW
LXC150-3500SW
LED DRIVER CC AC/DC 25-42V 3.5A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 25 ~ 42 V |
| Current - Output (Max): | 3.5A |
| Power (Watts): | 150W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |