LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC120-1750SW
LXC120-1750SW
5S-LXC120-1750SW
LXC120-1750SW
LED DRIVER CC AC/DC 41-68V 1.75A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 41 ~ 68 V |
| Current - Output (Max): | 1.75A |
| Power (Watts): | 120W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |