LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC100-3150SW
LXC100-3150SW
5S-LXC100-3150SW
LXC100-3150SW
LED DRIVER CC AC/DC 19-32V 3.15A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 19 ~ 32 V |
| Current - Output (Max): | 3.15A |
| Power (Watts): | 100W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |