LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LXC100-2100SW
LXC100-2100SW
5S-LXC100-2100SW
LXC100-2100SW
LED DRIVER CC AC/DC 29-48V 2.1A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 29 ~ 48 V |
| Current - Output (Max): | 2.1A |
| Power (Watts): | 100W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |