LED SuppliesDelta Electronics LNE-48V120WAAA
LNE-48V120WAAA
5S-LNE-48V120WAAA
LNE-48V120WAAA
LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 2.5A
Product Description
| Series: | LNE-120W |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 48V |
| Power (Watts): | 2.5A |
| Voltage - Isolation: | 120W |
| Dimming: | 3.85kV (3850V) |