LED SuppliesDelta Electronics LNE-36V150WAAA
LNE-36V150WAAA
5S-LNE-36V150WAAA
LNE-36V150WAAA
LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 4.2A
Product Description
| Series: | LNE-150W |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 36V |
| Power (Watts): | 4.2A |
| Voltage - Isolation: | 150W |
| Dimming: | 3.85kV (3850V) |