LED SuppliesDelta Electronics LNE-24V100WAAA
LNE-24V100WAAA
5S-LNE-24V100WAAA
LNE-24V100WAAA
LED DRIVER CC/CV AC/DC 24V 4A
Product Description
| Series: | LNE-100W |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 24V |
| Power (Watts): | 4A |
| Voltage - Isolation: | 100W |
| Dimming: | 3.85kV (3850V) |