LED SuppliesCree Inc. LMD125-0017-C440-3000000
LMD125-0017-C440-3000000
5S-LMD125-0017-C440-3000000
LMD125-0017-C440-3000000
LED DRIVER CC AC/DC 21-35V 440MA
Product Description
| Series: | LMD125 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 249VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 21 ~ 35 V |
| Current - Output (Max): | 440mA |
| Power (Watts): | 15W |