LED SuppliesThomas Research Products LEG75W-108-C0700
LEG75W-108-C0700
5S-LEG75W-108-C0700
LEG75W-108-C0700
LED POWER SUPPLY
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 36 ~ 108 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 75W |