LED SuppliesThomas Research Products LEG75W-108-C0700-D
LEG75W-108-C0700-D
5S-LEG75W-108-C0700-D
LEG75W-108-C0700-D
LED DRIVR CC AC/DC 36-108V 700MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 36 ~ 108 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 75W |