LED SuppliesThomas Research Products LEG150W-425-C0350-D
LEG150W-425-C0350-D
5S-LEG150W-425-C0350-D
LEG150W-425-C0350-D
LED POWER SUPPLY
Product Description
| Series: | LEG-150W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 120 ~ 425 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 148.7W |