LED SuppliesThomas Research Products LEG120W-343-C0350
LEG120W-343-C0350
5S-LEG120W-343-C0350
LEG120W-343-C0350
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 114 ~ 343 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 120W |