LED SuppliesThomas Research Products LEG120W-226-C0530-D
LEG120W-226-C0530-D
5S-LEG120W-226-C0530-D
LEG120W-226-C0530-D
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 75 ~ 226 V |
| Current - Output (Max): | 530mA |
| Power (Watts): | 120W |