LED SuppliesThomas Research Products LEG120W-171-C0700
LEG120W-171-C0700
5S-LEG120W-171-C0700
LEG120W-171-C0700
LED POWER SUPPLY
Product Description
| Series: | LEG-120W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 57 ~ 171 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 120W |