LED SuppliesThomas Research Products LEDDC60W-086-C0700-D
LEDDC60W-086-C0700-D
5S-LEDDC60W-086-C0700-D
LEDDC60W-086-C0700-D
LED DRIVER CC AC/DC 28-86V 700MA
Product Description
| Series: | LEDDC-60W |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 28 ~ 86 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 60W |