LED SuppliesThomas Research Products LEDDC25W-072-C0350-D
LEDDC25W-072-C0350-D
5S-LEDDC25W-072-C0350-D
LEDDC25W-072-C0350-D
LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 350MA
Product Description
| Series: | LEDDC-25W |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 24 ~ 72 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 25W |