LED SuppliesThomas Research Products LED96W-274-C0350-LT
LED96W-274-C0350-LT
5S-LED96W-274-C0350-LT
LED96W-274-C0350-LT
LED DRVR CC AC/DC 162-274V 350MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 162 ~ 274 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 96W |