LED SuppliesThomas Research Products LED96W-092-C1050-LT
LED96W-092-C1050-LT
5S-LED96W-092-C1050-LT
LED96W-092-C1050-LT
LED DRIVER CC AC/DC 54-92V 1.05A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 54 ~ 92 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 96W |