LED SuppliesThomas Research Products LED96W-024-C4000-LT
LED96W-024-C4000-LT
5S-LED96W-024-C4000-LT
LED96W-024-C4000-LT
LED DRIVER CC AC/DC 14-24V 4A
Product Description
| Series: | LED96W-LT |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 14 ~ 24 V |
| Current - Output (Max): | 4A |
| Power (Watts): | 96W |