LED SuppliesThomas Research Products LED90W-257-C0350
LED90W-257-C0350
5S-LED90W-257-C0350
LED90W-257-C0350
LED DRIVR CC AC/DC 85-257V 350MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 85 ~ 257 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 90W |