LED SuppliesThomas Research Products LED90W-200-C0450-D
LED90W-200-C0450-D
5S-LED90W-200-C0450-D
LED90W-200-C0450-D
LED POWER SUPPLY
Product Description
| Series: | LED-90W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 66 ~ 200 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 90W |