LED SuppliesThomas Research Products LED90W-128-C0700-D
LED90W-128-C0700-D
5S-LED90W-128-C0700-D
LED90W-128-C0700-D
LED DRIVR CC AC/DC 42-128V 700MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 42 ~ 128 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 90W |