LED SuppliesThomas Research Products LED90W-085-C1050
LED90W-085-C1050
5S-LED90W-085-C1050
LED90W-085-C1050
LED DRIVER CC AC/DC 28-85V 1.05A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 28 ~ 85 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 90W |