LED SuppliesThomas Research Products LED90W-056-C1600-D
LED90W-056-C1600-D
5S-LED90W-056-C1600-D
LED90W-056-C1600-D
LED POWER SUPPLY
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 18 ~ 56 V |
| Current - Output (Max): | 1.6A |
| Power (Watts): | 90W |