LED SuppliesThomas Research Products LED90W-030-C3000
LED90W-030-C3000
5S-LED90W-030-C3000
LED90W-030-C3000
LED POWER SUPPLY
Product Description
| Series: | LED-90W |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 10 ~ 30 V |
| Current - Output (Max): | 3A |
| Power (Watts): | 90W |