LED SuppliesThomas Research Products LED90W-027-C3330-D
LED90W-027-C3330-D
5S-LED90W-027-C3330-D
LED90W-027-C3330-D
LED POWER SUPPLY
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 9 ~ 27 V |
| Current - Output (Max): | 3.33A |
| Power (Watts): | 90W |